Dachówki o nowozelandzkiej jakości

Gerard Corona to innowacyjna dachówka wypuszczona na rynek przez markę AHI Roofing, lidera pokryć dachowych z Nowej Zelandii. Ten model dachówki cechuje się unikatowym wykończeniem oraz wyglądem łudząco podobnym do tradycyjnego gontu z drewna. Co jednak najważniejsze, produkty od marki Gerard posiadają dokładnie te właściwości, jakich oczekujemy od pokrycia dachowego – są solidne, lekkie pokrycia dachowe, bezpieczne oraz odporne na działanie wielu czynników zewnętrznych, również tych najbardziej ekstremalnych. To wysokiej jakości produkt od marki, która zajmuje się prowadzeniem wielu innych firm, w tym również znanej i cenionej Decra Stratos.

Blachy dachowe

Zacznijmy od tego, co tworzy każdy dobry produkt – to oczywiście doświadczenie, jakie posiada dany producent. Praktyka naucza najlepiej, a także wskazuje drogę, jaka poprowadzi do innowacji czy spowoduje prawdziwą rewolucję. Decydując się na dachówki Gerard wybierasz rozwiązanie, za którym stoi kilkadziesiąt lat tradycji, ciągłego doskonalenia się oraz szukania nowych rozwiązań.

Gerard corona

Blachy dachowe tej firmy to solidność i estetyka w jednym. O tych dwóch aspektach decyduje jeden czynnik – tworzywo. Już na poziomie produkcji stali ustalane są wysokie standardy co do jej jakości. Następnie każda dachówka jest wykonywana z aż ośmiu odpornych warstw, w tym jednej złożonej z ochronnej warstwy aluminium i cynku. Posypka wulkaniczna odpowiada za to, że dachówka cechuje się najwyższym z możliwych poziomów solidności. Na jej powierzchni została zastosowana specjalna powłoka, która w pełni zabezpiecza ją przed działaniem promieni UV. W ten sposób blacha z posypką Gerard zachowuje swój atrakcyjny wygląd i unikatowe właściwości na lata.

Blacha z posypką Gerard

Przy opisywaniu asortymentu od tego producenta należy zwrócić szczególną uwagę na wysoką solidność oraz odporność. Dzięki wspomnianej wcześniej wielowarstwowej budowie blachówki Gerard potrafią oprzeć się działaniu nawet sił natury. Wszystko dzięki temu, że choć dachówki Gerard cechują się tak dobrymi właściwościami, to pozostają niezwykle lekkie. To pokrycie dachowe pozwala nam w pełni zabezpieczyć się przed działaniem ognia, wody, silnych wiatrów, a nawet huraganu. Oprócz wykonania, duże znaczenie posiada również montaż dachówek. Jest on dokonywany w wielu punktach, tak że każda dachówka zostaje przytwierdzona w bardzo solidny sposób.

Czy jest to rozwiązanie dostępne również i dla mnie?

Wiele osób sądzi, że to wysokiej jakości rozwiązanie jest poza ich możliwościami finansowymi. Tymczasem Gerard Corona cena jest porównywalna do kosztów, jakie ponosi się w trakcie inwestycji w dach wykonany z glinianej lub betonowej dachówki. Czasami cena może być nawet niższa – te dachówki są same w sobie na tyle odporne, że ich instalacja nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych mocować czy innych sposobów na to, by dach wytrzymał w swej niezmienionej formie nawet w warunkach ekstremalnych.